Kredyt gotówkowy

Home / Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy w firmie Kredyty Woźniak Gorzów.

Potrzebujesz gotówki bez zbędnych formalności? Masz nagłe wydatki?

Kredyt gotówkowy to tani i szybki sposób na uzyskanie dodatkowej gotówki na dowolny cel. Jeżeli zdarzyły Ci się nagłe nieprzewidziane wydatki i potrzebujesz dodatkowych środków pieniężnych bez zbędnych formalności, to pożyczka gotówkowa będzie najlepszym, a zarazem najszybszym wyborem. Otrzymane środki możesz przeznaczyć na bieżące wydatki lub dowolne potrzeby konsumpcyjne. Możesz sfinansować zakup sprzętu RTV i AGD, zakup wyposażenia mieszkania lub domu, przeprowadzić remont, opłacić wakacje, urlop, organizację uroczystości, edukację lub spłacić posiadane kredyty i zobowiązania.

Maksymalna kwota pożyczki, o jaką możesz się starć to nawet 500 tys. zł. Okres kredytowania może wynieść od 3 miesięcy do 12 lat, a kwota i wysokość raty dopasowana będzie do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Przy wnioskowaniu o kredyt gotówkowy akceptowane są różne źródła dochodu takie jak: umowa o pracę na czas nieokreślony i określony, umowa zlecenie, umowa o dzieło, działalność gospodarcza, emerytura lub renta.

Analiza zdolności kredytowej odbywa się bez skomplikowanych procedur kredytowych, poręczycieli i zbędnych formalności. Przy kredycie gotówkowym, decyzja kredytowa uzyskiwana jest w zależności od banku nawet w godzinę. Wypłata gotówki możliwa jest od razu po podpisaniu umowy kredytowej.

Biorąc kredyt gotówkowy otrzymujesz możliwość elastycznej jego spłaty

Dysponując wolnymi środkami, zawsze możesz dokonać, wcześniej spłaty lub nadpłaty kredytu zmniejszając tym wysokość spłacanych rat, lub skracając okres kredytowania. W przypadku chwilowych trudności z zapłatą rat możesz skorzystać z zawieszenia ich na okres od 1 do 3 miesięcy. Jeśli chcesz obsługiwać kredyt, zawsze na czas masz możliwość automatycznej spłaty raty w wybranym dniu z konta osobistego, które już posiadasz lub z konta otwartego do obsługi kredytu. Jeśli chcesz, możesz skorzystać z dobrowolnego ubezpieczenia na życie i od utraty pracy.

Warunki do uzyskania kredytu gotówkowego:

  • osoba starająca się o kredyt nie może posiadać negatywnej historii kredytowej w BIK (Biuro Informacji Kredytowej)
  • okres zatrudnienia wynosi minimum 3 miesiące.

Jeżeli interesuje Cię ten produkt, skontaktuj się z nami, a nasz ekspert finansowy udzieli niezbędnych informacji, przedstawi aktualne oferty kredytów gotówkowych z różnych banków, dopełni wszelkich formalności i pomoże znaleźć najkorzystniejszy kredyt gotówkowy dostępny na rynku.