Kredyt konsolidacyjny

Home / Kredyt konsolidacyjny
kredyt konsolidacyjny w banku BGŻ BNP Parinas.

KREDYT KONSOLIDACYJNY – porównanie ofert banków działających na terenie Gorzowa.

Często żyjemy pod ciężarem wielu zobowiązań finansowych, kredyt na dom, rata na pralkę, gotówka na wakacje itd. Raty z kilku pożyczek lub kredytów pożerają całą miesięczną pensję, lub nie ma na zapłatę wszystkich kredytów, a na pozostałe wydatki już niewiele nam zostaje lub nic. Zatem kredyt konsolidacyjny połączy wszystkie kredyty, pożyczki i chwilówki i jest w stanie zmniejszyć te obciążenia. Zamiast wielu rat można płacić jedną, niższą od poprzednich.

Dzięki konsolidacji:

  • zamieniasz wiele pożyczek na jeden kredyt
  • okres spłaty i wysokość raty dostosowujesz do swoich finansowych możliwości
  • płacisz niższą ratę
  • odzyskujesz wiarygodność dla instytucji finansowych i możesz ubiegać się o inny kredyt

Wiele osób niepotrzebnie zwleka z decyzją o konsolidacji kredytów. Czeka z nią do ostatniej chwili, kiedy to już za późno. Pomagamy także w takich sytuacjach, ale na konsolidację warto zdecydować się jak najwcześniej. My na bieżąco śledzimy oferty kredytowe kilkudziesięciu banków i innych instytucji finansowych, a klienci podpisali wiele umów, rozwiązując problemy finansowe wielu osób. W poszukiwaniu odpowiedniego kredytu kierujemy się indywidualną sytuacją każdego Klienta. Od niedawna powstało nowe określenie „pętla kredytowa”, aby, uniknąć pamiętaj, jest konsolidacja.

Proponujemy:

  • spłatę zobowiązań
  • wydłużony okres spłaty
  • nowe warunki
  • przejrzyste zasady udzielenia kredytu

Poznaj korzyści kredytu KONSOLIDACYJNEGO według BGZ BNP Paribas

Zamień stare kredyty na jeden wygodny kredyt konsolidacyjny (RRSO 13,22%)

RRSO to rzeczywista roczna stopa oprocentowania obliczona dla reprezentatywnego przykładu. Kredyt konsolidacyjny to kredyt gotówkowy proponowany przez Bank razem z kartą kredytową, przeznaczony na spłatę innych zobowiązań kredytobiorcy, niezwiązanych z finansowaniem działalności gospodarczej, z tytułu kredytów/pożyczek gotówkowych, kredytów ratalnych, kredytów samochodowych (z wyłączeniem kredytów mieszkaniowych/pożyczek hipotecznych, kredytów konsolidacyjnych, kredytów w rachunku bankowym oraz kart kredytowych) z możliwością dodatkowego sfinansowania potrzeb własnych Kredytobiorcy.